TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Síla webových stránek spočívá v jejich přehlednosti a jednoduché navigaci. Potenciální zákazník, který přijde na Vaše stránky se chce rychle dozvědět jaké služby nebo zboží nabízíte. Přehnaně složitá grafika nebo flashové animace, které působí rušivě zákazníka na stránce neudrží.

Zákazník, který přijde na Váš web chce co nejrychleji zjistit co nabízíte. Proto při tvorbě webových stránek upřednostňujeme přehlednou grafiku s jasnou navigaci, která zákazníka rychle a na minimum kliknutí dovede až k objednávkovému formuláři nebo kontaktu.

Co je ke zhotovení stránek potřeba

Od Vás budeme vyžadovat pouze jednu věc. Dodat veškeré materiály, které chce na stránky umístit. To jsou v první řadě texty, fotografie, materiály ke stažení atd. Na webu samozřejmě můžete mít cokoliv dalšího. O vše ostatní se postaráme.

K umístění Vaši webové prezentace na internet je potřeba doména (www adresa) a hosting. Pokud ani jedno nemáte vše zajistíme. K doméně automaticky získáváte e-mail adresy zdarma.

Chci nové stránky

Webové stránky už máte, ale nejste z jejich vzhledem a strukturou spokojeni? Navrhneme redesign webu a zpracujeme nové stránky.

Po dokončení stránek

Po dokončení a spuštění stránek je potřeba přivést na Vaše stránky zákazníky. Přečte si vše o možnostech reklamní kampaně.

O Vaše stránky se budeme starat i po jejich dokončení. Budeme provádět potřebné změny a úpravy včetně pravidelné aktualizace stránek.

Copyright © 2006 - internetové studio
Miloš Žáček - MZstudio | Kontakty