REKLAMNÍ KAMPANĚ

Máte webové stránky bez návštěvnosti? Je několik možností jak na web přivádět zákazníky. Pokud to s prezentací své firmy na internetu myslíte vážně přečtěte si jaké jsou možnosti získávání nových klientů. Je nutné si uvědomit, že ani u internetové reklamy také neexistuje žádná garance přesných výsledků. Nikdy tedy nelze přesně říct, že se návštěvnost zvýší např. o 120%.

PPC reklama

PPC reklama je efektivní způsob propagace kdy klient platí každé jednotlivé kliknutí (Pay Per Click) tedy platba za klik. Patří mezi nejúčinější formy reklamy s přesným zacílením. Mezi hlavní přednosti patří její flexibilita. Na první stránce ve vyhledávačích se kampaň objeví už pár minut po jejím spuštění. PPC reklama - to je přesně zacílená reklama pod kontrolou kde platíte pouze za přivedené návštěvníky.

PPC reklama - podrobné info

Optimalizace stránek

Vyhledávače jsou nejčastějším zdrojem návštěvnosti webových stránek. Pokud není Váš web ve vyhledávačích k nalezení nikdo se o Vás nedozví. Optimalizace stránek zviditelní webové stránky nejen ve vyhledávačích. Součástí optimalizace je mimo jiné i rozsáhlá úprava webových stránek. Zejména pak jeho obsahu a struktury. Optimalizace webových stránek je dlouhodobý proces a nelze očekávat, že se požadovaný efekt projeví v krátké době.

Optimalizace stránek - podrobné info

E-mailové kampaně

Email marketing je efektivní a jednoduchá metoda, která Vám pomůže vrátit stávající zákazníky na Váš web. Zároveň ukazuje jak získat e-mailové adresy nových zákazníků z Vašich webových stránek. Hlavní výhodou je přesnost zacílení, efektivnost a jednoduchost celého procesu. Nelze opomenout ani snadnou měřitelnost a cenovou dostupnost.

E-mailové kampaně - podrobné info

Zpětné odkazy

Zpětné odkazy jsou dalším důležitým zdrojem návštěvnosti pro webové stránky. Přímo také ovlivňují pozici webu ve vyhledávačích. Link building je nezbytnou součástí každé reklamní kampaně na internetu. Každý odkaz je zároveň reklamou pro odkazovaný web.

Zpětné odkazy - podrobné info

Copyright © 2006 - internetové studio
Miloš Žáček - MZstudio | Kontakty